O projektu

Nabízíme atraktivní řadové domy v novém developerském projektu BYTOVÉ DOMY SMRKOVICE v těsné blízkosti města Písek. (legislativně se jedná o bytové domy - konstrukčně a praktickou využitelností jde o rodinné řadové bungalovy). Bytové jednotky jsou dispozičně řešeny jako 4+KK o obytné ploše 103,85 m2 s oplocenou zahradou, terasou a parkovacími místy.

Bytová jednotka sestává: ze vstupní předsíně, chodby, šatny, koupelny s WC, samostatného WC, technické místnosti, ložnice se vstupem na terasu, obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní se vstupem na terasu, dvou dětských pokojů. Půdní prostor je využitelný jako úložný (cca 35 m2 úložného prostoru).


Každá bytová jednotka je vytápěna vodním podlahovým vytápěním se dvěma alternativními zdroji:

  1. interiérová krbová kamna s výměníkem a akumulační nádrží
  2. elektrický kotel přímo do podlahového vytápění

Venkovní prostory jsou kompletně dokončeny (terénní úpravy, plot, zámková dlažba atd.)

Projekt DOMY SMRKOVICE vznikl s důrazem na bydlení rodinného charakteru.

Kompletní občanská vybavenost je ve městě Písek cca 2,5 km od projektu (škola, školka, nemocnice, restaurace, pošta, zastávka MHD je 2 minuty od domu). Tento dům nabízí komfortní energeticky nenáročné a moderní bydlení, v klidné lokalitě s velmi dobrou dostupností do centra města. V blízkém okolí je krásná příroda, lesy, rybníky, lanové hřiště, cyklostezka do města atd. 

Doporučujeme osobní prohlídku. Kontaktujte nás